UBYTOVNA

Turistická ubytovna

V roce 2022 je ubytovna mimo provoz. 
Adresa

Na Vyhlídce 201/V.

380 01 Dačice

Správce

Václav Šuler

Telefon

728 300 110

E-mail

tjcentropendacice@email.cz

Ubytování: Ubytovna pro nenáročné turisty ve sportovním areálu města Dačice se čtyřmi pokoji (v prostoru volejbalových šaten). V ubytovně jsou 2 pokoje s vlastním soc. zařízením (1 x 2, 1 x 3 lůžka) a 2 pokoje se společným soc. zařízením na chodbě (1 x 3, 1 x 5 lůžek). Na každém pokoji je varná konvice s hrnečky, TV, rádio a WiFi internet. Pokoj je možno na přání dovybavit lednicí a vařičem. Ve společné plně vybavené kuchyňce je el. sporák a lednice. Uzamykatelná místnost pro kola. Parkování u ubytovny na oploceném pozemku. Ubytovna je nekuřácká. Ve sportovním areálu je možno si pronajmout tenisové i volejbalové kurty a moderní kuželkářské dráhy.

Ubytovna je v provozu pouze v období 1.5.-30.9.

Umístění: V centru Dačic v České Kanadě. V okolí 500 m je 5 supermarketů, 5 restaurací včetně pizzerie, autobusové nádraží. Vlakové nádraží 1 km. V Dačicích je pomník První kostky cukru, Nový zámek s muzeem, koupaliště. Telč 12 km, Slavonice 15 km. Zřícenina Landštejn 20 km. Dačicko a celá Česká Kanada je jako stvořená pro jízdu na kole po zdejších cyklostezkách. 

Cena: Celá sezóna: 1-5 noci 300 Kč/os/noc, 6 a více nocí možnost slevy. Cena je konečná (vč. rekreačního poplatku, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby. Při pobytu 15 a více nocí požadujeme zálohu 50%. Více ZDE.

STOLNÍ FOTBAL

TENIS

ATLETIKA a SPV